psycholog poznań

Nasz zespół

poznań psychoterapia
więcej o mnie


Posiadamy doświadczenie w pracy psychologa i terapeuty.

Odbyliśmy szereg specjalistycznych szkoleń, a także własne treningi interpersonalne, intrapsychiczne. Dbając o najwyższe standardy wciąż podwyższamy swoją wiedzę i kompetencje zawodowe.

Posiadamy członkowstwo Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalizujemy się w terapii integratywnej. W swojej pracy twórczo integrujemy różne podejścia psychoterapeutyczne, dobierając strategie i procedury terapeutyczne do specyfiki problemu klienta.
Współpracujemy z certyfikowanymi superwizorami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Superwizje odbywają się w grupach Balinta.

W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i psychoterapeuty oraz kodeksem moralnym.x
Nazywam się Katarzyna Fenzel, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od 2006 roku pracuję z osobami doświadczającymi różnych trudności w swoim życiu. Swoje doświadczenie buduję także w oparciu o pracę nad samą sobą (co jest jednym z wymogów wobec psychoterapeutów), doświadczenia różnych treningów i warsztatów rozwoju osobistego. Moim mistrzem jest mój nauczyciel prof. Jerzy Mellibruda oraz wspaniały psychoterapeuta i autor książek Irvin Yalom.
Podczas spotkań w gabinecie udzielę Ci całą swojej uwagę, skupię się na trudnościach i sposobie doświadczania przez Ciebie. Ważna jest dla mnie elastyczność i dopasowywanie się do Twoich potrzeb i Twojej indywidualności. Dzięki podejściu integracyjnemu mogę korzystać z dorobku kilku podjeść terapeutycznych.
Podczas pracy na sesjach lepiej zrozumiesz swoją trudność, samego siebie. Proponuję Ci towarzystwo w przekraczaniu swojej strefy bezpieczeństwa i eksperymentowaniu nowych sposobów radzenia sobie. Będę Ci towarzyszyć w znajdywaniu swoich własnych odpowiedzi, rozwiązań, nie będę pouczać czy radzić. Dzięki temu, gdy w przyszłości pojawią się następne trudności, będziesz bogatszy o wiedzę o sobie i sam znajdziesz rozwiązanie.
W czasie spotkań ważna jest relacja, w końcu gdybyśmy mogli sami sobie pomóc za sprawą wiedzy, książek nie siadalibyśmy na fotelu w gabinecie. Uzdrowienie następuje w relacji, bo też często skrzywdzenie nastąpiło w relacji. Istotne jest dla mnie to, jak się czujesz, co Ci służy, pomaga. Powiem Ci też jak ja sama doświadczam spotkań z Tobą.
Prywatnie jestem mężatką i mamą. Jednym z ważnych moich prywatnych sukcesów jest przebiegnięcie maratonu i aktywność rowerowa. Szczególną moją perełką jest program Przełom Życia, który pochodzi z Niemiec. Od początku uczestniczę w jego adaptacji do warunków w Polsce, organizacji spotkań jak i prowadzeniu poszczególnych grupek pomocowych. Jest to program powstały w oparciu o wiedzę psychologiczną jak i zawartą w Biblii.
Ważna jest dla mnie uczciwość stąd poniżej ważniejsze poświadczenia mojej edukacji. Możesz otrzymać indywidualny rachunek za odbyte sesje. (Czasami możliwe jest otrzymanie zwrotu kosztów terapii z ubezpieczenia.)
Katarzyna Fenzel - ZnanyLekarz.pl
poznań psychoterapia poznań psycholog poznań psychoterapeuta poznań terapia


Gabinet psychologiczny, psycholog, psychoterapia Poznań
pomocnemiejsce.pl - All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.